مرجع تخصصی ربات تلگرام

دسته بندی ها
  ثبت ربات   سفارش تبلیغ
دسته ها
ثبت ربات شما
بستن

سوالات متداول

ربات تلگرام چیست؟

ربات تلگرام یک حساب کاربری ساده ی تلگرام است که به جای شخص توسط نرم افزار(هوش مصنوعی) که برای آن در نظر گرفته شده اداره می شود و تقریباً تمام ویژگی هایی که یک حساب کاربری عادی می تواند داشته باشد را نیز می توان به آن نسبت داد. ربات ها قادر به انجام بسیاری از کارها می باشند. فعالیت در زمینه های آموزشی، بازی، جستجو، رسانه و ارائه سرویس های تلفیقی از جمله ی توانایی های ربات های می باشد. مقاله ی کامل معرفی ربات تلگرام با عنوان “ربات تلگرام چیست؟” را می توانید از وبلاگ سایت مطالعه کنید.

 

چگونه ربات تلگرام بسازم؟

ساخت ربات تلگرام بسیار کار آسانی است منتها برای ساخت آن نیازمند توانایی برنامه نویسی حداقل به یکی از زبان هایی که امکان ساخت ربات تلگرام با آن وجود دارد مثلاً php، python و … نیز می باشید. البته راه های آسان تر دیگری هم برای ساخت ربات تلگرام از جمله ربات ها و برخی سایت ها که داشبورد ربات ساز ارائه می دهند نیز وجود دارد که برای ساخت ربات توسط آن ها نیز به مهارت برنامه نویسی نبوده منتها ربات هایی که به این شکل ساخته می شوند طبیعتاً در برخی موارد توانایی های کمتری نیز دارند. برای آگاهی بیشتر می توانید از “آموزش ساخت ربات تلگرام” در وبلاگ سایت دیدن کنید.

 

چگونه از شر ربات خلاص شویم(نحوه ی متوقف کردن ربات تلگرام )؟

برای متوقف کردن ربات تلگرام باید آن را بلاک کنید. برای این کار کافیست وارد پروفایل ربات شده و گزینه ی Block Bot را انتخاب کنید و برای پاک نمودن کامل آن هم کافیست بر روی چت مورد نظر مقداری نگه داشته و سپس Delete Conversation کنید.

 

آیا ربات های تلگرام امن هستند(آیا ربات ها واقعاً جاسوس هستند)؟

ربات های تلگرام دقیقاً به همان مواردی که دیگر اکانت های عادی تلگرام دسترسی دارند همانند نام پروفایل و عکس شما دسترسی دارند و تنها پیام هایی که برایشان ارسال می کنید را می توانند دریافت کنند و هیچ دسترسی دیگری به پروفایل شما نداشته و شماره تلفن شما نیز برایشان فاش نیست. پس به شایعات جاسوس بودن ربات های تلگرام به هیچ وجه توجه نکنید و از بابت امن بودن ربات های تلگرام مطمئن باشید.