مرجع تخصصی ربات تلگرام

دسته بندی ها
  ثبت ربات   سفارش ربات
بستن
ربات تلگرام جوکی لند

ربات تلگرام جوکی لند

دسته: سرگرمی
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
امتیاز 5٫00/5 از 1 رأی

افزودن به تلگرام قیمت: رایگان

معرفی ربات تلگرام جوکی لند

ربات تلگرام جوکی لند جرو بات های پرطرفدار سرگرمی با کلی دکمه های جالب و جذابه که فشردن هر یک از این دکمه ها شما رو به کلی مطالب سرگرم کننده، فان و جالب سوق میدهد. کافیست یک بار این بات را استارت کنید و  فضای سرگرم کننده ی آن را تجربه کنید. از بخش های جالب این ربات عبارتند از:

“تله وویس”، “بازی”، “جٌک”، “موزیک”، “طالع بینی”، “ترول”، “انرژی و سلامتی”، “مذهبی”، “مد و فشن”، “کد آهنگ های پیشواز”، “مطالب ادبی”، “استیکر تلگرام”، “آموزش آشپزی”، “داب اسمش” و کلی از مطالب دیگه که همگی در این ربات قابل دسترسی هستند.

مثلاً در بخش بازی شما با کلی بازی های خوب مواجه می شوید که می توانید در تلگرام بازی کنید و یا در بخش مد و فشن با انتخاب جنسیت خود و انتخاب تیپ رسمی یا تیپ اسپرت با کلی مدها جدید از پوشش می تونید به صورت عکس دیدن کنید. و یا در بخش طالع بینی با انتخاب جنسیت و ماه تولد خودتون می تونید فال خودتون رو در این ربات مشاهده کنید. از دیگر بخش های جالب این ربات فوق العاده بخش “الکی” هست که با پیشگویی برای شما لحظات خوبی را برای شما به وجود می آورد و کمی شما را به فکر فرو می برد. در آخر آنکه از اضافه کردن این بات به تلگرام خود پشیمان نخواهید شد.

 

کاربری آسان
چینش خوب دکمه ها
حق انتخاب زیاد برای کاربر
مطالب سرگرم کننده با زمینه های مختلف
سرعت پاسخ دهی خوب

268
۲۵ شهریور ۱۳۹۵

ربات چت روم تلگرام

ربات تلگرام موزیک بات

ربات تلگرام موزیک بات

photo_۲۰۱۷-۱۱-۱۲_۲۲-۲۹-۱۰

ربات ضد اسپم تلگرام رایگان برای تلگرام

این ربات را به دوستان تلگرامی خود پیشنهاد دهید

نظرات کاربران