مرجع تخصصی ربات تلگرام

دسته بندی ها
ثبت ربات شما سفارش ربات
بستن
ربات تلگرام بانک کانال و گروهاستیکر صوتیربات تلگرام بات اینجاربات تلگرام ترجمه
استیکر صوتی تلگرام(ویستیکر)

ربات تلگرام وُیستیکر(استیکر صوتی)

دسته: ✔️ ربات های ما، ویژه ها، 🎲 سرگرمی، 💎 کاربردی
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
امتیاز 3٫59/5 از 51 رأی

افزودن به تلگرام قیمت: رایگان

معرفی ربات تلگرام وُیستیکر(استیکر صوتی)

یکی از مواردی که چت کردن را لذت بخش تر و حتی احساسی تر می کند استفاده از استیکرها در هنگام چت کردن می باشد. اگرچه در حال حاضر پکیج های استیکر زیادی توسط افراد مختلفی ساخته و منتشر گشته و مورد استفاده قرار می گیرند و همچنین راه های مختلفی هم برای ساخت استیکر و یا تبدیل عکس به استیکر نیز وجود دارد. امّا آیا تا به حال به استیکرهای صوتی فکر کرده اید! اینکه بتوانید در هنگام چت به سادگی استفاده از استیکرهای تصویری از استیکرهای صوتی استفاده کنید! اینکه وُیس هایی که دوست دارید در خود تلگرام رکورد کنید یا وُیس های مورد علاقه خود را که در چت دیگری دیده اید  به نوعی به آسانی هنگام چت در دسترستان باشد!

خب همه ی این ایده ی فوق العاده یعنی همان استیکرهای صوتی که پدیده ای بی نظیر به حساب آمده و تنوع فوق العاده ای در چت ها ایجاد خواهند نمود توسط تیم بات اینجا ارائه گردید و نتیجه ی آن ربات بی نظیری به نام وُیستیکر می باشد که قابلیت استفاده از استیکرهای صوتی را حتی آسان تر از استیکرهای تصویری در اختیارتان قرار می دهد.

در این ربات می توانید وُیسهایی از خود رکورد کرده و یا وُیسهای دیگری را از کانال یا گروههای دیگر به ربات وُیستیکر فروارد کرده و به صورت حرفه ای دسته بندی نمایید. برای هر یک از وُیسهای خود می توانید چند تگ انتخاب نمایید. نحوه ی استفاده از وُیستیکر بدین شکل است که کافیست هنگام چت کردن آیدی ربات وُیستیکر را وارد و پس از آن هر یک از تگهایی که برای وُیسهای خود وارد نمودید را مانند مثال به صورت voicetbot khande@ پس از آیدی ربات تایپ کنید تا بلافاصله لیستی از وُیسهای مرتبط برایتان به نمایش در آید. حتی برای تگها می توانید از ایموجی های تلگرام نیز استفاده کنید. مثلاً برای وُیس خنده ای که رکورد نمودید کافیست لیست تگهایی که قصد فراخوانی آن وُیس در هنگام چت با آن تگها را دارید به صورت khande,خنده,:),😂,😊,😝,😄 وارد کنید. حال کافیست هنگام چت نمودن به صورت زیر یکی از این تگها را پس از آیدی ربات تایپ کنید تا نتیجه ی فوق العاده را ببینید. 😂 voicetbot@ یا خنده voicetbot@ و …

کار با این ربات در چت کردن فوق العاده آسان است. لذت استفاده از استیکرهای صوتی را از دست ندهید.

برای آشنایی بیشتر می توانید اسکرین شاتهای این ربات هوشمند را ببینید. با استارت ربات در چند ثانیه عاشق ایده ی استیکرهای صوتی خواهید شد.

 

 

قابلیت استفاده فوق العاده آسان از استیکرهای صوتی در چت ها
قابلیت دسته بندی وُیس ها به صورت حرفه ای در دو دسته ی عمومی و خصوصی(وُیس های پوشه خصوصی تنها توسط خود کاربر قابل استفاده هستند)
سرعت فوق العاده
طراحی حرفه ای و زیبا

126,271
۲۳ بهمن ۱۳۹۵
bot logo

ربات لوکز، شهر همراه شما برای تلگرام

photo_2017-01-06_19-28-13

ربات اکام ممبر برای تلگرام

ربات مبدل فایل ها برای تلگرام

این ربات را به دوستان تلگرامی خود پیشنهاد دهید

نظرات کاربران

mobsex.mobi گفته: پاسخ ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶

Exceⅼlent post! We will be lіnking to this particularly
great post onn our sitе. Keep up tɦe great writing.